Jste zde

Online prezentace / vzdálená plocha

Pokud jsme Vás pozvali na on-line prezentaci, klikněte zde.

 

Abychom Vám předvedli jak GPS monitorovací systém může pro Vás pracovat, jaké funkce můžete používat, Vás můžeme navštívit. Ale někdy je mnohem rychlejší se domluvit na on-line prezentaci.

Pokud Vás zajímá on-line prezentace, domluvíme se na čase, kdy Vám náš obchodní zástupce zavolá, tak abyste mohli být u počítače s připojením k internetu. Před domluveným časem Vám pošleme e-mail s odkazem na web stránku. V domluvený čas Vám zavolá náš obchodní zástupce, Vy kliknete na odkaz v e-mailu a zadáte kódy, které Vám obchodní zástupce řekne. Následně uvidíte na svém monitoru totéž, co má obchodní zástupce na svém, uvidíte jeho myš, kam kliká a po telefonu Vám vše vysvětlí. Zodpoví Vám všechny důležité otázky a ukáže vše co potřebujete, aby Vás uměl. Je to jednoduché a má to tyto výhody:

  • můžete být v pohodlí své kanceláře / domova
  • jednoduše se domluvíme na čase, který Vám bude vyhovovat
  • rychle Vám vše zodpovíme a pomůžeme hned když to potřebujete
  • ušetříte hodně času

Pokud by ale nestačilo jen vidět to, co má obchodní zástupce na monitoru, ale bylo by třeba například něco nastavit na Vašem počítači, můžeme Vám pomoci také na dálku. V takovém případě Vám pošleme počítačový program, který si nainstalujete do počítače a sdělíte nám heslo, které program zobrazí. Pak náš pracovník uvidí co máte na monitoru, bude moci na dálku ovládat Vaši myš a klávesnici a díky tomu Vám na dálku pomůže. Po odpojení se na Váš počítač již nedostane, pokud mu opět nesdělíte nové heslo. Je to jednoduché a bezpečné.

Pokud ale i přesto upřednostňujete osobní setkání, které je i přes novodobé technologické vymoženosti nenahraditelné, rádi Vás přijedeme navštívit.